Valsts pārvaldes Atvērto durvju dienu ietvaros Latvijas Institūts 9.maijā aicina skolēnus atklāt un izprast Latvijas institūta ikdienu un atskatīties, kā ir veidojies Latvijas valsts tēls kopš iestāšanās Eiropas Savienībā!

 

No 8. līdz 10. maijam valsts pārvaldes iestādēs norisināsies Atvērto durvju dienas, apmeklētājiem dodot iespēju uzzināt un saprast, kā strādā mūsu valsts. Savas durvis skolēnu grupām vērs vairāk nekā 30 dažādu iestāžu un to filiāļu, organizējot interaktīvus pasākumus, ekskursijas, radošās darbnīcas, izstādes, konkursus un citas aktivitātes.

 

Viena no aktuālajām šā gada tēmām – Latvijas 15. gadadiena Eiropas Savienībā, tāpēc Latvijas institūts piedāvā atskatīties, kā ir veidojies Latvijas valsts tēls kopš iestāšanās Eiropas Savienībā, kas paveikts valsts pozitīvas atpazīstamības veicināšanai Latvijas simtgadē un arī piedāvās ieteikumus, kā popularizēt Latviju nākamajos 100 gados.

 

Skolām jāpiesakās līdz 30.aprīlim, sūtot pieteikumu brīvā formā ar dalībnieku skaitu uz e-pastu info@li.lv vai pa telefonu 67 503 663. 9.maijā ir paredzēts rīkot divas stāstu darbnīcas: 11:00-13:00 un 15:00-17:00.

 

Valsts kanceleja Atvērto durvju dienu iniciatīvu vada kopš 2011. gada, un ik gadu tā gūst plašu atsaucību gan no valsts iestāžu, gan apmeklētāju puses.

 

Mūsu profils: https://atvertodurvjudiena.lv/institution/latvijas-instituts/

 

Foto: Ieva Čīka. LETA